Przejdź do treści

O firmie

Szanowni Państwo

Cieszę się, że nasza oferta zainteresowała Państwa na tyle, iż zechcieliście się dowiedzieć się czegoś o naszym biurze. Chciałabym w paru słowach nas przedstawić. Od 2002 roku istniejemy na rynku jako Organizator Turystyki z Zezwoleniem Nr 9/Z/2002 wydanym przez Wojewodę Dolnośląskiego i gwarancją ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń Europa SA.

Jednak nasze doświadczenie w dziedzinie turystyki indywidualnej i grupowej, szczególnie zagranicznej turystyki przyjazdowej do Polski jest już doświadczeniem kilkunastoletnim. Pracownicy naszego biura od wielu lat współpracują z niemieckimi biurami podróży, którym obecnie oferujemy pobyty lecznicze (stąd nazwa biura Pol-Kur – skrót od „polskie kurorty”) i wczasowe oraz wycieczki objazdowe po naszym kraju, a w szczególności promujemy naszą gościnną i piękną Ziemię Kłodzką.

Nasze doświadczenie w tworzeniu programów turystycznych dla grup, współpraca z wieloma obiektami hotelowymi i sanatoryjnymi, dobrymi firmami przewozowymi, doskonale wykwalifikowana kadra pilotów, przewodników terenowych, górskich i miejskich współpracujących z naszym biurem oraz nasz zapał i zamiłowanie do turystyki, to wszystko składa się na naszą ofertę, którą dziś składamy na Państwa ręce. W ten sposób pragniemy również promować nasz piękny region. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie – zarówno bardziej wymagający klient, szukający wygody i komfortu, jak również klient pragnący jak najtaniej spędzić urlop, nie szukając szczególnie luksusowej bazy hotelowo – gastronomicznej.

A oto, co Państwu proponujemy:

» wczasy w atrakcyjnych miejscach Kotliny Kłodzkiej (hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, mieszkania wakacyjne)
» tanie wycieczki jednodniowe z Kotliny Kłodzkiej do pobliskich Czech i Austrii ( m. in. Praga i Wiedeń)
» wycieczki grupowe dla młodzieży szkolnej oraz dorosłych na Ziemię Kłodzką z wieloma atrakcjami (zabezpieczamy kompleksowe świadczenia na każdą kieszeń: noclegi, wyżywienie, pilotów, przewodników – również obcojęzycznych, autokary, rezerwacje wstepów, imprezy plenerowe z grillowaniem, pieczeniem prosiaka, barana, jazdą konną oraz połowem pstrąga)
» INCENTIVE – wyjazdy motywacyjne (szkolenia, zjazdy, konferencje urozmaicone ciekawym programem turystycznym i rozrywkowym)
» kilkudniowe wycieczki z pobytem w Czechach, w Austrii lub na Węgrzech z tanią bazą noclegową dla grup
» wycieczki szkolne w kraju i za granicą
» kolonie, zimowiska, białe i zielone szkoły na Ziemi Kłodzkiej.
» USŁUGI PRZEWODNICKIE w jęz. polskim , jęz. niemieckim, jęz. angielskim oraz czeskim

Na każde Państwa zapytanie ofertowe odpowiemy niezwłocznie. Programy dla grup dostosowujemy według życzeń i oczekiwań klientów. Służymy radą, naszą wiedzą i doświadczeniem przy planowaniu tras wycieczek, aby były one atrakcyjne i aby uniknąć przy tym niepotrzebnych kosztów. Sprawdź!

Mamy nadzieję, że „Pol-Kur” stanie się również Twoim biurem podróży!

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Iwona Korpyta